Hakkımızda

Verimlilik ve maliyet temelli konularda 30 yıllık bilgi birikim ve deneyimlerimizi daha geniş kitlelere yaygınlaştırmak üzere, NCR Eğitim ve Danışmanlık adıyla 2011 yılında kurulduk. Bugüne kadar farklı sektörlerden çok sayıda işletmede danışmanlık ve eğitim projeleri gerçekleştirdik. Özellikle sanayinin yoğun olduğu bölgelerde, "İşletmelerde Verimlilik Artırma ve Maliyet Düşürme Stratejileri" konulu genel katılıma açık çok sayıda seminer verdik.

Ocak 2016 yılından itibaren genişleyen uzman kadromuz ve çeşitlenen konularımızla, yeni ofisimizde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

NCR Eğitim ve Danışmanlık olarak;

Misyonumuz:

Hizmet verdiğimiz konularda, eğitim ve danışmanlığımıza ihtiyaç duyan firmalarla, en üst düzeyde ve en uygun maliyetle, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmaktır.

Vizyonumuz:

Her sektörden ve farklı ölçek büyüklüğündeki firmalarca aranılan ve yaptığımız çalışmalara güvenilen bir kuruluş olmaktır.

Prensiplerimiz:

·       Sürdürülebilirlik: Hizmetlerimizden yararlanan firma ve bireylerin kazanımlarının sürdürülebilir olmasına özen göstermek.

·       Gerçekçilik: Verdiğimiz hizmetlerle gerçekçi sonuçlara ulaşmak.

·       Anlaşılabilirlik: Yaptığımız çalışmalarla ortaya çıkan sonuçların, ilgililer tarafından anlaşılır olmasını sağlamak.

·       Süreç Odaklılık: Çalışmalarımız sırasında süreçlerde yapılacak iyileştirmelerin sonuçlara; verimlilik, kalite ve maliyetlerde iyileşme olarak yansıyacağının bilinciyle hareket etmek.

·       Etik değerlere bağlılık: Verdiğimiz hizmetler sırasında dürüstlük, güvenilirlik, gizlilik gibi iş etiği değerlerine bağlı hareket etmek.

·       Paylaşımcılık: Firmalara yaptığımız çalışmalar sonucu elde edilen bulguların sadece ilgili kişilerle paylaşılmasını sağlamak.

·       Müşteri odaklılık: Verdiğimiz hizmetler kapsamındaki faaliyetlerimizi planlarken müşterilerimizin beklentilerinden hareket etmek.

·       Hizmet kalitesinde süreklilik: Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek ve geliştirerek, müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vermek.